Üniversite Öğrencilere Özel Mobilya Desteğimizi Başarıyla Tamamladık !

Üniversite Öğrencilere Özel Mobilya Desteğimizi Başarıyla Tamamladık !


Mobilyakirala.com.tr olarak ilkleri hayata geçirmeye devam ediyoruz.

Yola çıktığımız bu süreç içerisinde sunduğumuz hizmetlerle farklılığımızı ortaya koymaya devam ederken, benzersiz fırsatlarla insanların hayatına pozitif anlamda dokunmayı da ihmal etmiyoruz. Genç bir kuruluş olarak gençlerimize de fazlasıyla değer veriyoruz. Çünkü biliyoruz ki ülkemiz adına; en parlak yarınlar ve aydınlık gelecekler, gençlerimize sağladığımız mutluluk ve huzurun sonucunda ortaya çıkacaktır.

Bu sebeple yakın zamanda çok özel bir kampanya başlattık. Özellikle tüm eğitim kurumları başta olmak üzere, birbirinden değerli STK ve derneklerle iletişime geçtik. Mobilyaya ve tüm ürün gruplarına dair; Türkiye’de kiralama hizmeti veren ilk ve tek startup firması olarak, adımızda yer aldığı gibi mobilya özelinde öğrencilerimize özel bir bağış kampanyası gerçekleştirdik. İstanbul içerisinde yaşayan; farklı şehirlerden gelmiş veya kampüse yakın bir bölgede yeni bir eve taşınmış, mobilya ihtiyacı olan öğrencilerimizi, detaylı bir taramanın sonucunda belirledik. Kendilerinin hangi mobilyalara veya ürün gruplarına ihtiyaçları olduğunu öğrenip, diledikleri tüm materyalleri bir yıl boyunca kendilerine ücretsiz olarak tahsis ettik. Attığımız bu adımdaki en büyük gayemiz; güçlü yarınlarımızı oluşturacak gençlerimize, küçük de olsa bir destekte bulunmak istememizden kaynaklandı. mobilyakiralacom.tr firması olarak genç kardeşlerimiz; en çok değer verdiğimiz kitleler arasında yerlerini alırken, sağladığımız hizmetin de doğrudan katılımcısı arasında yer almaktalar. Sunduğumuz en avantajlı fiyatlardan yararlanarak ihtiyaç duydukları tüm ürün gruplarını diledikleri süre boyunca kiralayabilmekteler. Bu hızlı ve esnek hizmetin en çok karşılık bulduğu yaş kategorisini ise başta dinamik ve zeki gençlerimiz oluşturmakta. O yüzden mobilyakirala.com.tr olarak; hizmet verdiğimiz süre zarfında bugün ve yarın, her daim gençlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Kendilerine gösterdikleri ilgi için tekrardan teşekkür ediyor, eğitim hayatlarında çok başarılı olmalarını temenni ediyoruz. Ülkemizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün de söylediği gibi:

“Gençler cesaretimizi takviye ve idame eden sizlersiniz. Siz, almakta olduğunuz terbiye ve irfan ile insanlık ve medeniyetin, vatan sevgisinin, fikir hürriyetinin en kıymetli timsali olacaksınız. Yükselen yeni nesil, istikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top
Yeni içeriklerden ilk sen haberdar ol! Bildirimleri aç Teşekkürler